Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 17.03.2015 № 185 "Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)"

19.03.2015

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

17.03. 2015                № 185

 Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

Відповідно до пункту 7 розділу IV Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів, затвердженого наказом Державної митної служби України від 18.08.2009 № 767, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.09.2009 за № 868/16884,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів), що додається.

2. Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів (Войцещук А.Д.) забезпечити актуалізацію програмного забезпечення з перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів).

3. Департаменту комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Керівникам митниць ДФС довести до відома митних брокерів, що Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів) розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України в мережі Інтернет за адресою: www.sfs.gov.ua.

5. Координаційно-моніторинговому департаменту забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 02.11.2013 № 743 „Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)”.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                           М.В. Мокляк

До списку