Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 10.08.2015 №590 "Про внесення змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи"

12.08.2015

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

Н А К А З


від 10.08.2015                         №590

 

Про внесення змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи 

 

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України 

НАКАЗУЮ: 

1. Внести до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи (далі - Класифікатор) затвердженого, наказом ДФС від 20.11.2014 № 315, такі зміни:

1.1. у рядку «Зона діяльності» пункту 2 розділу 1 Класифікатора абзаци  другий, третій та четвертий вилучити;

1.2. у рядку «Зона діяльності» пункту 5 розділу 1 Класифікатора слова «та питань, віднесених до компетенції Київської міської митниці ДФС» виключити. 

2. Установити, що митний контроль і митне оформлення товарів, що переміщуються у міжнародних експрес-відправленнях експрес-перевізниками ТОВ «АЕРО-ЕКСПРЕС» (центральна сортувальна станція (далі - ЦСС) розташована за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проліски, вул. Броварська, буд. 1) і ТОВ «ВЕЛЬТ ЕКСПРЕС» (ЦСС розташована за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Броварська, буд. 1-а), здійснюються Київською митницею ДФС у вказаних ЦСС без повторного погодження місця їх розташування.

3. Київській міській та Київській митницям ДФС:

3.1. забезпечити безперервність здійснення процедур щодо товарів, які переміщуються у міжнародних експрес-відправленнях експрес-перевізниками ТОВ «АЕРО-ЕКСПРЕС» і ТОВ «ВЕЛЬТ ЕКСПРЕС», а також товарів, які зберігаються на митних складах і складах тимчасового зберігання ТОВ «ТЕРМІНАЛ ВИШНЕВЕ», розташованих у м. Вишневому Київської області, та ТОВ «РЛЦ», розташованих у с. Димитрово Броварського р-ну Київської області;

3.2. забезпечити оперативне прийняття-передачу під контроль Київської митниці ДФС вказаних ЦСС (документи по ЦСС, міжнародні експрес-відправлення та документи до них тощо), а також митних складів і складів тимчасового зберігання (документи по складах, товари та документи до них тощо);

4. Київській міській митниці ДФС інформувати експрес-перевізників
ТОВ «АЕРО-ЕКСПРЕС» і ТОВ «ВЕЛЬТ ЕКСПРЕС», утримувачів митних складів і складів тимчасового зберігання - ТОВ «ТЕРМІНАЛ ВИШНЕВЕ» і ТОВ «РЛЦ» про вимоги цього наказу.

5. Керівникам структурних підрозділів Державної фіскальної України, митниць ДФС, Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС і Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС забезпечити використання кодів, встановлених Класифікатором.

6. Керівникам митниць ДФС забезпечити розміщення цього наказу на інформаційних стендах в адміністративних приміщеннях митниць ДФС і приміщеннях, в яких розташовані підпорядковані їм підрозділи митного оформлення.

7. Організаційно-розпорядчому департаменту (Романчук Н.А.) забезпечити внесення змін до наказу Державної фіскальної служби України від 12.09.2014 № 128 «Про затвердження штатної чисельності працівників територіальних органів ДФС» в частині перерозподілу чисельності працівників Київської міської та Київської митниць ДФС.

8. Департаменту комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

9. Координаційно-моніторинговому департаменту (Мокляк М.В.) забезпечити  внесення змін до Репозиторія звітності і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу Державної фіскальної служби України від 07.10.2014 № 168.

10. Цей наказ набирає чинності з 21.08.2015.

11. Контроль за виконанням цього наказу покласти  на заступника Голови Лікарчука К.І.

 

 

 

Голова                                                      

 

 

Р.М. Насіров

До списку