Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Міністерства фінансів України від 21.12.2015 №1156 "Про затвердження Змін до деяких відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій"

21.12.2015

 

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

 

  НАКАЗ

 

21.12.2015                                             Київ                                              № 1156

 

Про затвердження Змін до деяких відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій


З метою вдосконалення та актуалізації відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовується у процесі оформлення митних декларацій,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Зміни до Класифікатора звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (зі змінами), що додаються.

2. Затвердити Зміни до Класифікатора звільнень від сплати вивізного мита, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (зі змінами), що додаються.

3. Затвердити Зміни до Класифікатора документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (зі змінами), що додаються.

4. Державній фіскальній службі України (Насіров Р. М.):

в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу;

доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

5. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення, крім підпункту 1.1 пункту 1, пункту 3 Змін до Класифікатора звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України та пункту 1 Змін до Класифікатора звільнень від сплати вивізного мита, які набирають чинності з 01 січня 2016 року.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О. Л. та Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р.М.

 

 Міністр                                                  Н. ЯРЕСЬКО

 

До списку