Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 25.01.2016 №64 "Про ліквідацію, створення та зміну місць дислокації деяких окремих митних постів митниць ДФС"

26.01.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

25.01.2016                                                        №64

 

Про ліквідацію, створення та зміну місць дислокації деяких окремих митних постів митниць ДФС

 

 

Відповідно до статті 547 Митного кодексу України, з метою оптимізації структур Волинської, Дніпропетровської, Львівської та Одеської митниць ДФС

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Ліквідувати митні пости „Ягодин”, „Устилуг”, „Нововолинськ” „Заболоття”, „Ізов” Волинської митниці ДФС, „Павлоград”, „Дніпропетровськ – південний”, „Дніпропетровськ – транспортний”, „Дніпропетровськ – індустріальний” Дніпропетровської митниці ДФС як відокремлені структурні підрозділи.

2. Вилучити з Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженого наказом ДФС від 09.09.2014 № 116 зі змінами, пункти 1, 2, 7, 10 та 11 розділу „Волинська митниця ДФС”, пункти 2, 7, 10 та 12 розділу „Дніпропетровська митниця ДФС”.

3. Створити митний пост як відокремлений структурний підрозділ „Волинь-центральний” Волинської митниці ДФС та визначити його місце дислокації за адресою: 44332, Волинська обл., Любомльський р-н, с. Старовойтове.

4. Змінити назви митних постів Дніпропетровської митниці ДФС „Дніпропетровськ – аеропорт” на „Аеропорт”, „Дніпропетровськ – Ліски” на „Південний”, „Дніпропетровськ – лівобережний” на „Північний”, „Дніпропетровськ – річпорт” на „Центральний”.

5. Використовувати коди митних постів „Ягодин”, „Устилуг”, „Нововолинськ”, „Заболоття”, „Ізов” Волинської митниці ДФС та „Павлоград”, „Дніпропетровськ – південний”, „Дніпропетровськ – транспортний”, „Дніпропетровськ – індустріальний”, „Дніпропетровськ – аеропорт”, „Дніпропетровськ – Ліски”, „Дніпропетровськ – лівобережний”, „Дніпропетровськ – річпорт” Дніпропетровської митниці ДФС, підрозділів митного оформлення, що входять до їх складу, встановлені Класифікатором ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженим наказом ДФС від 20.11.2014 № 315  зі змінами (далі – Класифікатор), до внесення відповідних змін до Класифікатора.

6. Викласти розділи „Волинська митниця ДФС” та „Дніпропетровська митниця ДФС” Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженого наказом ДФС від 09.09.2014 № 116 зі змінами, у такій редакції:

 

Волинська митниця ДФС

1

Митний пост „Доманове”

44110, Волинська обл., Ратнівський             р-н, с. Доманове

2

Митний пост „Дольськ”

44232, Волинська обл.,

Любешівський р-н, с. Дольськ

3

Митний пост „Піща”

44010, Волинська обл.,

Щацький р-н, с. Піща

4

Митний пост

„Володимир-Волинський”

44700, Волинська обл.,

Володимир-Волинський р-н,

м. Володимир-Волинський,

вул. Князя Олега, 53

5

Митний пост „Ковель”

45000, Волинська обл., Ковельський           р­-н, м. Ковель, вул. Володимирська, 150

6

Митний пост „Луцьк”

43000, Волинська обл., Луцький р-н, с. Струмівка, вул. Рівненська, 4

7

Митний пост

„Волинь-центральний”

44332, Волинська обл., Любомльський р-н, с. Старовойтове

Дніпропетровська митниця ДФС

1

Митний пост „Дніпродзержинськ”

51900, Дніпропетровська обл., м. Дніпродзержинськ,

пров. 3-й Баглійський, 22

2

Митний пост „Аеропорт”

49042, Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Аеропорт, 42

3

Митний пост „Новомосковськ”

51200, Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 115

4

Митний пост „Кривий Ріг”

50075, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Революційна, 20

5

Митний пост „Південний”

49007, Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ,

вул. Бориса Кротова, 3

6

Митний пост „Нікополь”

53200, Дніпропетровська обл.,              

м. Нікополь, вул. Героїв Чорнобиля,

106 Г

7

Митний пост „Північний”

52005, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський р-н, смт Ювілейне,  вул. Нижньодніпровська, 1/Б

8

Митний пост „Центральний”

49038, Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ,

вул. Десантників, 5

 

7. Визначити місцями дислокації деяких митних постів митниць ДФС такі адреси:

митний пост „Малехів” Львівської митниці ДФС – 80383, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20-а;

митний пост „Відкритий митний простір” Одеської митниці ДФС – 65026, м. Одеса, вул. Приморська, 6, 3-й та 4-й поверхи морського вокзалу Одеського морського торговельного порту.

8. У Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженому наказом ДФС від 09.09.2014 № 116:

у пункті 12 розділу „Львівська митниця ДФС” цифри та слова „80383, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Нова, 20А” замінити цифрами та словами „80383, Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20-а”;

у пункті 10 розділу „Одеська митниця ДФС” цифри та слова „65026, м. Одеса, Приморський р-н, вул. Приморська, 6, 2-й поверх морського вокзалу Одеського морського торговельного порту” замінити цифрами та словами „65026, м. Одеса, вул. Приморська, 6, 3-й та 4-й поверхи морського вокзалу Одеського морського торговельного порту ”.

9. Департаменту персоналу (Пригаровський В.М.) забезпечити вжиття заходів із призначення керівника створеного митного поста „Волинь-центральний” на підставі подання внесеного керівником Волинської митниці ДФС.

10. Департаменту забезпечення діяльності Служби (Марчук О.А.) у дводенний термін виготовити та засвідчити в установленому порядку 4 копії цього наказу.

11. Департаменту інфраструктури (Кислицин В.О.) в одноденний термін забезпечити направлення до Волинської, Дніпропетровської, Львівської та Одеської митниць ДФС належним чином засвідчених копій цього наказу.

12. Департаменту комунікацій (Веселова Н.В.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

13. Керівникам Волинської та Дніпропетровської митниць ДФС:

13.1. урахувати зміни, внесені цим наказом, під час підготовки оновлених структур та штатних розписів Волинської та Дніпропетровської митниць ДФС;

13.2. забезпечити дотримання законодавства України про працю під час здійснення заходів на виконання цього наказу;

13.3. у триденний термін після затвердження структури та штатного розпису митниці надати до Департаменту розвитку митної справи обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам Волинської та Дніпропетровської митниці ДФС для внесення їх до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженого наказом ДФС від 20.11.2014 № 315;

13.4. за необхідності внести зміни до положень про митні пости, які залишаються діяти.

14. Керівнику Волинської митниці ДФС внести в установленому порядку подання на призначення керівника митного поста „Волинь-центральний” Волинської митниці ДФС.

15. Керівникам Волинської, Дніпропетровської, Львівської та Одеської митниць ДФС:

15.1. забезпечити подання державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру відповідної інформації про митні пости, зазначені у цьому наказі;

15.2. довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення на інформаційних стендах у адміністративних приміщеннях митниць та приміщеннях, де розташовані підрозділи митного оформлення митниць ДФС.

16.  Координаційно-моніторинговому департаменту внести цей наказ до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                                             Р.М. Насіров

 

 

 

 

До списку