Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 24.02.2016 №180 "Про ліквідацію окремих митних постів Львівської митниці ДФС"

25.02.2016

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ


Н А К А З

24.02.2016                                                 №180

 

Про ліквідацію окремих

митних постів Львівської митниці ДФС

 

 

Відповідно до статті 547 Митного кодексу України, з метою оптимізації структури Львівської митниці ДФС

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Ліквідувати митні пости „Городок” та „Скнилів” Львівської митниці ДФС як відокремлені структурні підрозділи.

2. Вилучити з Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженого наказом ДФС від 09.09.2014 № 116 зі змінами, пункти 10 та 13 розділу „Львівська митниця ДФС”.

3. Використовувати коди митних постів „Городок” та „Скнилів” Львівської митниці ДФС, підрозділів митного оформлення, що входять до їх складу, встановлені Класифікатором ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженим наказом ДФС від 20.11.2014 № 315  зі змінами (далі – Класифікатор), до внесення відповідних змін до Класифікатора.

4. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) у дводенний термін виготовити та засвідчити в установленому порядку одну копію цього наказу.

5. Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури (Кислицин В.О.) в одноденний термін забезпечити направлення до Львівської митниці ДФС належним чином засвідченої копії цього наказу.

6. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

7. Керівнику Львівської митниці ДФС:

7.1. урахувати зміни, внесені цим наказом, під час підготовки оновленої структури та штатного розпису митниці;

7.2. забезпечити дотримання законодавства України про працю під час здійснення заходів на виконання цього наказу;

7.3. у триденний термін після затвердження структури та штатного розпису митниці надати до Департаменту розвитку митної справи обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам для внесення їх до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженого наказом ДФС від 20.11.2014 № 315;

7.4. за необхідності внести зміни до положень про митні пости, які продовжують функціонувати;

7.5. забезпечити подання державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру відповідної інформації про ліквідовані митні пости, зазначені у цьому наказі;

7.6. довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення на інформаційних стендах у адміністративних приміщеннях митниці та приміщеннях, де розташовані підрозділи митного оформлення Львівської митниці ДФС.

8.  Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) внести цей наказ до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                              Р.М. Насіров

До списку