Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 12.03.2016 №208 "Про зміну назви та місць дислокації окремих митних постів митниць ДФС"

14.03.2016

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ


Н А К А З

12.03.2016                                                 №208

 

 

Про зміну назви та місць дислокації окремих митних постів митниць ДФС

 

 

Відповідно до статті 547 Митного кодексу України, з метою оптимізації структури Одеської митниці ДФС та актуалізації місця дислокації окремого митного поста Чернігівської митниці ДФС

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Змінити назву митного поста „Іллічівськ” Одеської митниці ДФС на „Чорноморськ” Одеської митниці ДФС визначивши його місцем дислокації таку адресу: 68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1.

2. Використовувати код митного поста „Іллічівськ” Одеської митниці ДФС, підрозділів митного оформлення, що входять до його складу, встановлені Класифікатором ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженим наказом ДФС від 23.02.2016 № 154  (далі – Класифікатор), до внесення відповідних змін до Класифікатора.

3. Визначити місцем дислокації митного поста „Чернігів – вантажний” Чернігівської митниці ДФС таку адресу: 14017, м. Чернігів, Новозаводський р-н, проспект Перемоги, 6.

4. У Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженому наказом ДФС від 09.09.2014 № 116, пункт 4 розділу „Одеська митниця ДФС” викласти у такій редакції: „митний пост „Чорноморськ”, 68001, Одеська обл.,  м. Чорноморськ, вул. Промислова, 1”, у пункті 1 розділу „Чернігівська митниця ДФС” цифри та слова „14017, м. Чернігів, Новозаводський р-н, вул. Жабинського, 2-в” замінити цифрами та словами „14017, м. Чернігів, Новозаводський р-н, проспект Перемоги, 6”.

5. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) у дводенний термін виготовити та засвідчити в установленому порядку дві копії цього наказу.

6. Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури (Кислицин В.О.) в одноденний термін забезпечити направлення до Одеської та Чернігівської митниць ДФС належним чином засвідчених копій цього наказу.

7. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

8. Керівнику Одеської митниці ДФС:

8.1. у дводенний термін надати переліки змін до організаційної структури та штатного розпису митниці;

8.2. забезпечити дотримання законодавства України про працю під час здійснення заходів на виконання цього наказу;

8.3. у триденний термін після затвердження структури та штатного розпису митниці надати до Департаменту розвитку митної справи обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам для внесення їх до Класифікатора;

9. Керівникам Одеської та Чернігівської митниць ДФС:

9.1. забезпечити подання державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру відповідної інформації про митні пости, зазначені у цьому наказі;

9.2. довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення на інформаційних стендах у адміністративних приміщеннях митниць та приміщеннях, де розташовані підрозділи митного оформлення Одеської та Чернігівської митниць ДФС.

10.  Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) внести цей наказ до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                        Р.М. Насіров

 

 

До списку