Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 28.03.2016 №254 "Про ліквідацію та створення окремих митних постів Волинської митниці ДФС"

30.03.2016

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

  28 03. 2016 р.                                   Київ                                                       № 254

 

 

Про ліквідацію та створення окремих митних постів Волинської

митниці ДФС

 

 

Відповідно до статті 547 Митного кодексу України, з метою оптимізації структури Волинської митниці ДФС

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Ліквідувати митний пост „Волинь-центральний” Волинської митниці ДФС як відокремлений структурний підрозділ.

2. Вилучити з Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженого наказом ДФС від 09.09.2014 № 116 зі змінами, пункт 7 розділу „Волинська митниця ДФС”.

3. Створити митні пости як відокремлені структурні підрозділи „Устилуг” та „Ягодин” Волинської митниці ДФС та визначити їх місце дислокації за адресами: 44731, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, м. Устилуг,    вул. Левінцова, 60 та 44332, Волинська обл., Любомльський р-н, с. Старовойтове відповідно.

4. Використовувати код митного поста „Волинь-центральний” Волинської митниці ДФС, підрозділів митного оформлення, що входять до його складу, встановлені Класифікатором ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженим наказом ДФС від 23.02.2016 № 154  зі змінами (далі – Класифікатор), до внесення відповідних змін до Класифікатора.

5. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (О.Є. Кропив’янська) забезпечити вжиття заходів із призначення керівників створених митних постів „Устилуг” та „Ягодин” на підставі подань, внесених керівником Волинської митниці ДФС.

6. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) у дводенний термін виготовити та засвідчити в установленому порядку 1 копію цього наказу.

7. Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури (Кислицин В.О.) в одноденний термін забезпечити направлення до Волинської митниці ДФС належним чином засвідченої копії цього наказу.

8. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

9.  Керівнику Волинської митниці ДФС:

9.1. у дводенний термін надати переліки змін до організаційної структури та штатного розпису митниці;

9.2. забезпечити дотримання законодавства України про працю під час здійснення заходів на виконання цього наказу;

9.3. у триденний термін після затвердження структури та штатного розпису митниці надати до Департаменту розвитку митної справи обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам Волинської митниці ДФС для внесення їх до Класифікатора;

9.4. за необхідності внести зміни до положень про митні пости, які залишаються діяти;

9.5 внести в установленому порядку подання на призначення керівників митних постів „Устилуг” та „Ягодин” Волинської митниці ДФС.

9.6. забезпечити подання державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру відповідної інформації про митні пости, зазначені у цьому наказі;

9.7. довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення на інформаційних стендах у адміністративних приміщеннях митниці та приміщеннях, де розташовані підрозділи митного оформлення Волинської митниці ДФС.

10.  Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) внести цей наказ до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                Р.М. Насіров

 

До списку