Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 19.05.2016 №449 "Про ліквідацію та створення митних постів Сумської митниці ДФС"

25.05.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

  19.05.2016 р.                                   Київ                                                       № 449

 

 Про ліквідацію та створення митних постів Сумської митниці ДФС


Відповідно до статті 547 Митного кодексу України, з метою оптимізації структури Сумської митниці ДФС

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Ліквідувати митні пости як відокремлені структурні підрозділи «Залізничний» та «Шостка» Сумської митниці ДФС.

2. Вилучити з Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженого наказом ДФС від 09.09.2014 № 116 (зі змінами), пункти 6, 8 розділу «Сумська митниця ДФС».

3. Створити митні пости як відокремлені структурні підрозділи «Конотоп», «Хутір-Михайлівський» та «Ромни» Сумської митниці ДФС, визначити їх місця дислокації за адресами: 41615, Сумська область, м. Конотоп, просп. Миру, 91; 41220, Сумська область, Ямпільський район, м. Дружба,     вул. Калініна, 2;  42000, Сумська область, м. Ромни, вул. Тельмана, 24, відповідно.

4. Використовувати коди митних постів «Залізничний» та «Шостка» Сумської митниці ДФС, підрозділів митного оформлення, що входять до їх складу, встановлені Класифікатором ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженим наказом ДФС від 23.02.2016 № 154 зі змінами (далі – Класифікатор), до внесення відповідних змін до Класифікатора.

5. Викласти розділ «Сумська митниця ДФС» Переліку та дислокації митних постів митниць ДФС, затвердженого наказом ДФС від 09.09.2014 № 116 зі змінами, у такій редакції:

  Сумська митниця ДФС

1

Митний пост «Бачівськ»

Сумська область, Глухівський район, Сопицька сільська рада, автодорога М-02 «Кіпті-Глухів-КПП «Бачівськ» 242 км + 516 м комплекс будівель та споруд міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ»

2

Митний пост «Катеринівка»

41443,  Сумська область, Глухівський район, траса «Глухів-Рильськ» 21 км

3

Митний пост «Юнаківка»

Сумська область, Сумський район, Басівська сільська рада, автодорога Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка» 378 км

4

Митний пост «Велика Писарівка»

Сумська область, Велико-Писарівський район, 175 км траси «Лохвиця-Бєлгород»

5

Митний пост «Білопілля»

41800, Сумська область, Білопільський район, 13 км траси «Білопілля-Тьоткіно», на відстані      5 км від с. Рижівка

6

Митний пост «Хутір-Михайлівський»

41220, Сумська область, Ямпільський район, м. Дружба,     вул. Калініна, 2

7

Митний пост «Конотоп»

41615, Сумська область, м. Конотоп, просп. Миру, 91

8

Митний пост «Центральний»

40020, м. Суми, вул. Воровського, 35

9

Митний пост «Ромни»

42000, Сумська область, м. Ромни, вул. Тельмана, 24

6. Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом (Лозова Л.П.) спільно з Департаментом організації митного контролю (Центнарук О.А.) забезпечити вжиття заходів із призначення керівників створених митних постів Сумської митниці ДФС.

7. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) у дводенний термін виготовити та засвідчити в установленому порядку дві копії цього наказу та забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

8. Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури (Кислицин В.О.) в одноденний термін забезпечити направлення до Сумської митниці ДФС належним чином засвідченої копії цього наказу.

9. В.о. начальника Сумської митниці ДФС Черкунову С.І.:

9.1. у дводенний термін надати на затвердження в установленому порядку перелік змін до організаційної структури та штатного розпису Сумської митниці ДФС;

9.2. забезпечити дотримання Закону України «Про державну службу» та  законодавства України про працю при здійсненні заходів на виконання цього наказу;

9.3. у триденний термін після затвердження структури та штатного розпису митниці надати до Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури обґрунтовані пропозиції щодо встановлення кодів структурним підрозділам Сумської митниці ДФС для внесення їх до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженого наказом ДФС від 23.02.2016 № 154;

9.4. розробити та затвердити в установленому порядку положення про створені митні пости та за необхідності внести зміни до положень про митні пости, які залишаються діяти;

9.5. забезпечити подання державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру відповідної інформації про ліквідовані та створенні митні пости;

9.6. довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення на інформаційних стендах у адміністративних приміщеннях митниць та приміщеннях, де розташовані підрозділи митного оформлення митниць ДФС.

10. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                                     Р.М. Насіров

До списку