Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ Державної митної служби України від 06.04.2009 №306 "Про затвердження форми звіту про цільове використання товарів, увезених на митну територію України зі звільненням від оподаткування" (із змінами)

22.02.2018

Наказ Державної митної служби України
від 6 квітня 2009 року N 306

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 
29 травня 2009 р. за N 470/16486

Про затвердження форми звіту про цільове використання товарів, увезених на митну територію України зі звільненням від оподаткування

 

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної митної служби України
 від 21 липня 2010 року N 784

 

З метою забезпечення виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2008 N 444 "Питання ввезення на митну територію України енергозберігаючих матеріалів, обладнання, устаткування та комплектуючих", пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2008 N 1163 "Про затвердження номенклатури та кількості товарів, операції з ввезення і вивезення яких здійснюються відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про переміщення товарів у рамках співробітництва в освоєнні космічного простору, створенні та експлуатації ракетно-космічної та ракетної техніки", пункту 5 Порядку формування переліку товарів (крім підакцизних) для будівництва і оснащення спортивних споруд з метою забезпечення проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, при ввезенні яких на митну територію України ввізне мито не справляється, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 N 932, та пункту 4 Порядку ввезення на митну територію України суб'єктами космічної діяльності - резидентами товарів у межах ратифікованих Верховною Радою України міжнародних договорів (угод) України з питань космічної діяльності щодо створення космічної техніки без сплати ввізного мита, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2010 N 102, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму звіту про цільове використання товарів, увезених на митну територію України зі звільненням від оподаткування (додається).

2. Уважати таким, що втратив чинність, наказ Державної митної служби України від 08.07.2008 N 735 "Прозатвердження форми Звіту про цільове використання окремих товарів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.07.2008 за N 670/15361.

3. Департаменту митних платежів (Джигалов С. О.) та Юридичному департаменту (Бабюк В. Л.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Керівникам митних органів:

4.1. Забезпечити дотримання вимог цього наказу та контроль за цільовим використанням зазначених товарів.

4.2. Інформувати про вимоги цього наказу суб'єктів підприємницької діяльності шляхом висвітлення його в місцевих засобах масової інформації та на наочних інформаційних стендах у місцях розташування відповідних підрозділів митних органів і в пунктах пропуску через державний кордон України.

5. Установити, що наказ набирає чинності через 10 днів після його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Служби Піковського І. О.

 

Голова Державної
митної служби України 

 
А. В. Макаренко 


ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Міністра фінансів України  

І. І. Уманський 

Голова Національного агентства
України з питань забезпечення
ефективного використання
енергетичних ресурсів 

 
 
 
С. Ф. Єрмілов 

Голова Державної податкової
адміністрації України 

 
С. В. Буряк 

Генеральний директор Національного
космічного агентства України  

 
О. О. Зінченко 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва 

 
 
О. Кужель 

 

До списку