Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 26.02.2018 №98 "Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв"

27.02.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З


26.02.2018                                                     №98


Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв

 

Вiдповiдно до статтi 454 Митного кодексу України та у зв’язку зі змінами в організаційних структурах Київської, Одеської та Чернігівської митниць ДФС 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 № 26 (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) забезпечити розмiщення цього наказу на офiцiйному веб-порталi Державної фiскальної служби України.

3. Київській, Одеській та Чернігівській митницям ДФС забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідними адресами, з номерів, наступних за використаними.

4. Цей наказ набирає чинностi через 10 днiв з моменту його оприлюднення.

5. Департаменту монiторингу доходiв та облiково-звiтних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторiя звiтної i статистичної iнформацiї Державної фiскальної служби України вiдповiдно до наказу ДФС вiд 07.10.2014 № 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

 

В.о. Голови                                                                                            М.В. Продан

 


До списку