Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ДФС України від 30.05.2018 №337 "Простворення Комісії з питань розгляду документів (матеріалів) про надання, підтвердження статусу гаранта або вирішення питань про виключення гаранта із реєстру гарантів"

11.06.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ 

 

30.05.2018                                       № 337 

 

Простворення Комісії з питань розгляду документів (матеріалів) про надання, підтвердження статусу гаранта або вирішення питань про виключення гаранта із реєстру гарантів  

 

У зв’язку з організаційними заходами щодо реалізації вимог статей 314 та 315 Митного кодексу України та вироблення взаємоузгодженої колективної позиції стосовно виконання завдань, визначених Положенням про Державну фіскальну службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, 

НАКАЗУЮ:  

1. Утворити Комісію з питань розгляду документів (матеріалів) про надання, підтвердження статусу гаранта або вирішення питань про виключення гаранта із реєстру гарантів (далі – Комісія) та затвердити її Склад, щододається.

2. Затвердити Положення про Комісіюз питань розгляду документів (матеріалів) про надання, підтвердження статусу гаранта або вирішення питань про виключення гаранта із реєстру гарантів, що додається.

3. Департаменту організації митного контролю (Бистрова З.С.) за результатами роботи Комісії забезпечити виконання вимог статей 314 та 315 Митного кодексу України.

4. Внести зміни до наказу Державної митної служби України від 02.01.2010 № 1 «Про створення колегіальних органів»(зі змінами), а саме абзаци перший – четвертий пункту 6 виключити.

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Державної митної служби Українивід 15.09.2004 № 674 «Про створення Комісії з питань надання банкам повноважень гаранта для надання митним органам України фінансових гарантій у вигляді гарантій банку».

6. Департаментумоніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                               М.В. Продан

 

До списку