Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДФС України від 28.11.2018 №782 "Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв"

29.11.2018

 ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

 

28.11.2018                             №782

 

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв

 

Вiдповiдно до статтi 454 Митного кодексу України та у зв’язку зі змінами в організаційній структурі Дніпропетровської, Закарпатської, Харківської митниць ДФС та Митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі н а к а з у ю

1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних пiдроздiлiв, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 № 26 (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розмiщення цього наказу на офiцiйному веб-порталi Державної фiскальної служби України.

3. Керівникам Дніпропетровської, Закарпатської, Харківської митниць ДФС та Митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідними адресами, з номерів, наступних за використаними.

4. Цей наказ набирає чинностi через 10 днiв з моменту його оприлюднення.

5. Департаменту монiторингу доходiв та облiково-звiтних систем (Чмерук М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторiя звiтної i статистичної iнформацiї Державної фiскальної служби України вiдповiдно до наказу ДФС вiд 07.10.2014 № 168. 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

В.о. Голови                                                                                                О. ВЛАСОВ

До списку