Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДФС України від 27.12.2018 №867 "Про затвердження структури та формату попередньої інформації про товари, прийняті до перевезення у контейнерах у порт призначення на митній території України"

29.12.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

НАКАЗ

 

27.12.2018                                                                   № 867

 

 

Про затвердження структури та формату попередньої інформації про товари, прийняті до перевезення у контейнерах у порт призначення на митній території України

 

Відповідно до пункту 5 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю водних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 451 «Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними» (зі змінами), наказую: 

1. Затвердити структуру та формат попередньої інформації про товари, прийняті до перевезення у контейнерах у порт призначення на митній території України (далі – попередня інформація), що додаються.

2. Департаменту інформаційних технологій (Івашкович О.) забезпечити імплементацію попередньої інформації до Єдиної інформаційної системи ДФС.

3. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі ДФС.

4. Керівникам Одеської, Миколаївської, Донецької, Запорізької митниць ДФС та Митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення на інформаційних стендах в адміністративних приміщеннях та приміщеннях, де розташовані підрозділи митного оформлення, підпорядкованих митниць.

5. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. заступника Голови  Кривіцького В.

 

В.о. Голови                                                                                                         О. ВЛАСОВ

 

До списку