Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДФС України від 11.01.2019 №20 "Про внесення змін до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності"

15.01.2019

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.01.2019                                         № 20

 

Про внесення змін до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності

 Відповідно до статті 68 Митного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів  України від 21 травня 2012 року № 428 «Про затвердження Порядку ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та визнання такими, що втратили чинність,  деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою забезпечення однакового тлумачення та застосування Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, н а к а з у ю:

1. Внести до Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, які затверджені наказом Державної фіскальної служби України від 09.06.2015 № 401, зміни, а саме скасувати Додаткові пояснення України до товарної позиції 2009 Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.

2. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на веб-порталі ДФС.

3. Департаменту інформаційних технологій (Івашкович О.) внести зміни до відповідних програмно-інформаційних комплексів для забезпечення реалізації цього наказу. 

4. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем     (Чмерук М.) внести зміни до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. заступника Голови ДФС Кривіцького В.

 

В.о. Голови                                                                                                  О. ВЛАСОВ

До списку