Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Міністерства фінансів України від 05.09.2019 №366 "Про затвердження Змін до Класифікатора документів, Класифікатора способів розрахунку, Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій"

10.09.2019

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ 

  НАКАЗ 

05.09.2019                                                            № 366

 

Про затвердження Змін до Класифікатора документів, Класифікатора способів розрахунку, Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій

 З метою вдосконалення та актуалізації відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Класифікатора документів, Класифікатора способів розрахунку, Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року № 1011 (із змінами), що додаються.

2. Державній фіскальній службі України:

в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу;

доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

4.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Дениса Гутенка.

 

Міністр                                                                                       Оксана МАРКАРОВА


До списку