Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розпорядження ДФС України від 23.01.2018 №7-р "Про перерозподіл зон обслуговування територіальних підрозділів Енергетичної митниці ДФС між управліннями (відділами) внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС"

06.02.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23.01.2018                                         №7-р


Про перерозподіл зон обслуговування територіальних підрозділів Енергетичної митниці ДФС між управліннями (відділами) внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС

 На виконання пропозицій, викладених у доповідній записці Головного управління внутрішньої безпеки від 15.01.2018 №66/99-99-22-03-01-18, з метою належної організації та координації роботи підрозділів внутрішньої безпеки щодо обслуговування та вжиття відповідних заходів, спрямованих на попередження можливих фактів корупційних та інших правопорушень у сфері службової діяльності працівників Енергетичної митниці ДФС,

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Перерозподілити зони обслуговування територіальних підрозділів Енергетичної митниці ДФС між управліннями (відділами) внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС та управлінням внутрішньої безпеки підрозділів Офісу великих платників податків ДФС (далі – Офіс великих платників) таким чином:

1.1. закріпити за управлінням внутрішньої безпеки підрозділів Офісу великих платників обслуговування та вжиття відповідних заходів у зоні діяльності митного поста «Центральний» Енергетичної митниці ДФС (м. Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська, Вінницька та Житомирська області);

1.2. закріпити за управлінням внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській області ГУ ДФС в Одеській області обслуговування та вжиття відповідних заходів у зоні діяльності митного поста «Південний» Енергетичної митниці ДФС (Одеська, Миколаївська, Херсонська та Запорізька області);

1.3. закріпити за відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Полтавській області ГУ ДФС у Полтавській області обслуговування та вжиття відповідних заходів у зоні діяльності митного поста «Східний» Енергетичної митниці ДФС (Полтавська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Донецька, Луганська та Харківська області);

1.4. закріпити за відділом внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Рівненській області ГУ ДФС у Рівненській області обслуговування та вжиття відповідних заходів у зоні діяльності митного поста «Західний» Енергетичної митниці ДФС (Рівненська, Волинська, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька області).

2. Начальників ГУ ДФС в Одеській, Полтавській та Рівненській областях, Офісу великих платників внести відповідні зміни до положень про управління (відділи) внутрішньої безпеки та структурні підрозділи, закріплені за митним напрямом, про що у десятиденний термін проінформувати Головне управління внутрішньої безпеки.

3. Керівників управлінь (відділів) внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Одеській, Полтавській та Рівненській областях ГУ ДФС в Одеській, Полтавській та Рівненській областях, управління внутрішньої безпеки підрозділів Офісу великих платників за погодженням з керівництвом Головного управління внутрішньої безпеки здійснювати організацію взаємодії під час проведення заходів із територіальними підрозділами внутрішньої безпеки відповідно до розташування структурних підрозділів Енергетичної митниці ДФС. 

4. Начальника Офісу великих платників Бамбізова Є.Є. забезпечити відрядження до другого управління Головного управління внутрішньої безпеки:

Ошерова О.О. – начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки підрозділів Офісу великих платників;

Головієнка А.К. – завідувача організаційно-аналітичного сектору управління внутрішньої безпеки підрозділів Офісу великих платників.

5. Начальника Енергетичної митниці ДФС Піковського І.О. забезпечити ознайомлення підпорядкованого особового складу з цим розпорядженням, про що у десятиденний термін проінформувати Головне управління внутрішньої безпеки.

6. Департамент організації роботи Служби (Пригаровський В.М.) розмістити це розпорядження на офіційному веб-порталі ДФС.

7. Департамент моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.О.) забезпечити внесення цього розпорядження до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 № 168.

 Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

В.о. Голови                                                                                               М.В. Продан

До списку