Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольняє Вас інформація, розміщена на стендах ЦОП?

Лист ДФС України від 20.01.2016 № 1877/7/99-99-15-04-01-17 "Щодо бази оподаткування рентною платою за видобутий природний газ у IV кварталі 2015 року"

22.01.2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА СЛУЖБА

ЛИСТ


                           20.01.2016 р.                                                                   № 1877/7/99-99-15-04-01-17 

 

Головні управління ДФС в областях,
м. Києві, Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс
з обслуговування великих платників


Щодо бази оподаткування рентною платою за видобутий природний газ у IV кварталі 2015 року

Державна фіскальна служба України, керуючись нормами п. п. 4 п. 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, надає інформацію щодо бази оподаткування рентною платою за видобутий природний газ у IV кварталі 2015 року в частині обсягів газу, що не відповідають умові, визначеній у п. 252.24 ст. 252 Податкового кодексу України (далі – Кодекс, природний газ).

Фактичною ціною реалізації природного газу, крім газу, що відповідає умові, визначеній у п. 252.24 ст. 252, вважається ціна, що дорівнює граничному рівню ціни на природний газ, що реалізується промисловим споживачам, який встановлюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (п. 252.8 ст. 252 Кодексу).

Постановою НКРЕКП від 27.08.2015 № 2229 встановлено з 01.09.2015 граничний рівень ціни на природний газ, що реалізується промисловим споживачам 6600 грн./куб.м.

Міністерство фінансів України листом від 13.10.2015 № 31-11140-09-10/31893 (копія листа додається) повідомило, що постанова НКРЕКП від 27.08.2015 № 2229 залишається чинною.

Зобов’язуємо довести цей лист до відома підпорядкованих структурних підрозділів та платників рентної плати за видобутий природний газ для використання у роботі.

 

Додаток: на 1 арк. у 1 прим.

  

В.о. директора Департаменту оподаткування юридичних осіб

О. Лишенко

Додаткові матеріали

До списку