Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДПС України від 23.10.12 № 4119/0/61-12/15-3415

25.12.2012

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.10.12 N 4119/0/61-12/15-3415

 

Державна податкова служба України розглянула лист <…> про надання роз’яснень щодо застосування норм Податкового кодексу України (далі – Кодекс) і повідомляє .

Реєстрація особи як платника податку на додану вартість може здійснюватись як в обов'язковому порядку, так і за добровільним рішенням осіб.

Для реєстрації за добровільним рішенням, особа, яка провадить оподатковувані операції і відповідно до пункту 181.1 статті 181 Кодексу не є платником податку у зв'язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими 300 тис.грн., вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, подає до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.

Реєстраційна заява подається до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних.

Зважаючи на вищевикладене, якщо особа виявила бажання добровільно зареєструватися в якості платника податку на додану вартість, такій особі необхідно проводити будь-які оподатковувані операції.

 

Заступник Голови                                                                          А.П. Ігнатов

До списку