Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Наказ ДПА України від 22.12.10 № 980 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків до органів державної податкової служби »

13.01.2012

Державна податкова адміністрація України

Н А К А З

м. Київ

 22.12. 2010                                                                                                        №980

 

 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

 29 грудня 2010 р. за №1406/18701

 

Про затвердження форми Повідомлення

про запрошення платника податків до

органів державної податкової служби

 

З метою реалізації положень підпункту 20.1.1 пункту 20.1 статті 20 розділу I Податкового кодексу України, керуючись статтею 8 Закону України „Про державну податкову службу в Україні”,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Повідомлення про запрошення платника податків до органів державної податкової служби, що додається.

2. Заступнику Голови Державної податкової адміністрації України – голові Державної податкової адміністрації у м. Києві, головам державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях та м. Севастополі забезпечити направлення зазначених повідомлень за формою, затвердженою цим наказом, в порядку, встановленому статтею 42 Податкового кодексу України, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення платників податків рекомендованими листами.

3. Департаменту оподаткування фізичних осіб (Дусяк С.П.) у встановленому порядку:

3.1. подати цей наказ до Міністерства юстиції України на державну реєстрацію;

3.2. забезпечити доведення цього наказу до відома платників податків.

4. Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ДПА від 02.12.2003 № 583 „Про затвердження форми повідомлення”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.12.2003 за №1157/8478.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Лекаря С.І.

 

Голова                                                                       О.О. Папаіка 

 

До списку