Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Міністерства фінансів України від 04.08.2016 № 723 "Про внесення змін до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків"

05.09.2016

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ 

НАКАЗ      

04.08.2016                                                                     № 723

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

23 серпня 2016 року за № 1177/29307 

 

 

Про внесення змін до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

 

Відповідно до статті 77 розділу ІІ Податкового кодексу України, підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, та з метою удосконалення організації роботи з формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків відповідно до вимог Податкового кодексу України та Митного кодексу України 

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 червня 2015 року № 524, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24 червня 2015 року за № 751/27196, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Романюк Ю.П.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Державній фіскальній службі України (Насіров Р.М.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України – керівника апарату Капінуса Є. В. та Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р. М.

 

 

 

В.о. Міністра

 

 

Є.Капінус

 

 

До списку