Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Постанова Правління НБУ від 15.12.04 № 637 "Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні "

19.07.2012

Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні


Постанова Правління Національного банку України
від 15 грудня 2004 року N 637


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 січня 2005 р. за N 40/10320


Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановами Правління Національного банку України
 від 10 серпня 2005 року N 277,
 від 13 грудня 2006 року N 454,
 від 29 квітня 2009 року N 252,
 від 22 грудня 2010 року N 573

 

Додатково див. лист
 Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
 від 15 вересня 2005 року N 8027

 

Відповідно до статті 33 Закону України "Про Національний банк України" та з метою удосконалення готівкових розрахунків Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Правління Національного банку України від 19.02.2001 N 72 "Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 15.03.2001 за N 237/5428;

постанову Правління Національного банку України від 01.08.2001 N 311 "Про затвердження Змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 21.08.2001 за N 731/5922;

постанову Правління Національного банку України від 16.10.2001 N 432 "Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 02.11.2001 за N 926/6117;

підпункт 1.12 постанови Правління Національного банку України від 04.12.2001 N 495 "Про приведення у відповідність до законодавства про судочинство нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10.12.2001 за N 1022/6213;

постанову Правління Національного банку України від 05.03.2003 N 81 "Про внесення змін до окремих нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 04.04.2003 за N 268/7589;

постанову Правління Національного банку України від 18.06.2003 N 256 "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 27.06.2003 за N 527/7848;

постанову Правління Національного банку України від 25.07.2003 N 313 "Про внесення зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 29.07.2003 за N 649/7970;

пункти 1, 2 постанови Правління Національного банку України від 18.02.2004 N 62 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09.03.2004 за N 303/8902;

постанову Правління Національного банку України від 19.02.2001 N 69 "Про затвердження Інструкції про організацію роботи з готівкового обігу установами банків України", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 12.03.2001 за N 216/5407;

постанову Правління Національного банку України від 01.08.2001 N 312 "Про затвердження Змін до Інструкції про організацію роботи з готівкового обігу установами банків України", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 21.08.2001 за N 732/5923;

постанову Правління Національного банку України від 23.07.2002 N 259 "Про затвердження Змін до Інструкції про організацію роботи з готівкового обігу установами банків України", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 07.08.2002 за N 634/6922;

постанову Правління Національного банку України від 04.06.2003 N 234 "Про внесення змін до окремих нормативно-правових актів Національного банку України", зареєстровану в Міністерстві юстиції України 11.06.2003 за N 477/7798.

3. Департаменту готівково-грошового обігу (Н. В. Дорофєєва) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови В. Л. Кротюка.

5. Постанова набирає чинності через 10 днів після офіційного опублікування.

 

В. о. Голови 

А. П. Яценюк 

 

До списку